Slevy na akcích


Na průkazku AČFK získáte kromě slev na vstupném do filmového klubu i slevy na nejrůznějších filmových akcích a nově také divadelních představeních (HaDivadlo v Brně). A které to jsou? Průběžně aktualizovaný seznam najdete níže.
KRRR! 70MM FILM FEST 2019

5/4/2019 - 7/4/2019
Krnov
14. ročník festivalu KRRR! chce svým návštěvníkům připomenout kouzlo klasické projekce z filmových pásů, a to z těch největších, které se ještě před několika desítkami let používaly v běžné filmové distribuci.

Návštěvníky čeká několik kinopremiér: muzikál Král a já, černobílé válečné drama Po zlém, historický film Generál Custer a po 40 letech od premiéry hudební film Růže.

Na programu je i Armageddon, válečný film Fronta v týlu a pořadatelé zvou i na Cestu kolem světa za 80 dní. V jednání jsou filmy Nit z přízraků a z restaurované kopie Lord Jim. Všechny filmy budou uvedeny v původním znění s českými titulky.

Součástí festivalu jsou odborné úvody a přednášky evropských specialistů, kteří oceňují zachované technické vybavení kina Mír 70 a připomínají, že v rámci Evropy patří mezi několik málo kin umožňujících projekci tzv. „královského filmového formátu“, tedy filmového pásu o šířce 70 mm.

Akce se koná pod záštitou starosty města Krnova Ing. Tomáše Hradila.

Vstupné a slevy pro členy FK:

Akreditace na 2 dny: 850 Kč
Akreditace na 3 dny: 1100 Kč
členové FK mají 20% slevu

VÍCE INFORMACÍ

Design David Huspenina. Realizace nextWEB.
© Asociace českých filmových klubů 2015.
Všechna práva vyhrazena.